Ütü bakımı

29 Mart 2016 admin 0

Ütüler zamanla içindeki su ve ütülediğiniz çamaşırların kumaşlarında bulunan iplerin yanması sonucu kirlenebilirler. Ütüleme işlemi esnasında su ve buharla birlikte çamaşıra zarar verirler. Bu lekeler Devamı..

Tost makineleri nasıl temizlenir

24 Mart 2016 admin 0

Sabahları enfes tostlar hazırlayarak, kahvaltı sofralarımızı şenlendirdiğimiz tost makinelerimiz, özellikle sabah saatlerinde vakit kısıtlı olduğu için kullanım sonrasında temizliğine vakit ayrılamaz. Bir dahaki kullanımda ise Devamı..

Gümüş Temizliği

20 Ekim 2015 admin 0

Bilindiği gibi, gümüşler zaman içerisinde git gide değeri yükseleni evlerde zengin ve asil bir duruş yaratan süs eşyalarıdır. Bu eşyaların değerini ve güzelliğini muhafaza edebilmek Devamı..

Mutfak evyeleri nasıl temizlenir

19 Eylül 2015 admin 0

Mutfaklarda sıklıkla kullanılan evyelerin temizliği çok önemlidir. Bunun en önemli sebebi ise, genellikle çiğ tükettiğimiz meyve ve sebzelerimizin bu mutfak evyelerinde yıkanmasıdır. Mutfak evyelerini kullanırken; Devamı..

El blenderleri nasıl temizlenir

31 Ağustos 2015 admin 0

Mutfaktaki yemek hazırlıklarımızda en iyi yardımcımız el blenderleridir. Bir çok işleviyle bize bir çok konuda yardımcı olurlar. El blenderlerinin kullanım sonrasında temizlenerek, diğer kullanıma hazır Devamı..

Pratik Maske Tarifleri

14 Temmuz 2015 admin 0

Cildinin temizliğine ve bakımına oldukça özen gösteren hanımlarımız bu emekleri sonucunda sağlıklı ve parlak bir cilde kavuşurlar. Gerçektende özellikle günün kiri ve yaşın ilerlemesi gibi Devamı..

Hızlı Saç Uzatma Teknikleri

1 Temmuz 2015 admin 0

Bayanlar için saç kavramı apayrı bir anlam taşımaktadır. Saçın uzun veya kısa olması kadının çekiciliğini direkt etkileyen bir durum değildir. Saçların uzun mu kısamı olduğu, Devamı..

Ev Duvarları Nasıl Temizlenir

27 Haziran 2015 admin 0

Ev temizliğinde güçlükler denildiğinde akla ilk olarak, evin içinin temizliği veya mobilyaların temizliği gelmektedir. Halbuki bir evin içinde hanımların en çok zorlandıkları temizlenen yer, ev Devamı..

Siyah Noktalardan Kurtulmak İçin

12 Nisan 2015 admin 0

Siyah noktalar, çoğunlukla yağlı, geniş gözenekli cilt yapısına sahip kişilerde görülür. Burnumuzun çevresinde sıkça görülen siyah noktaların meydana gelmesinin sebeplerini; yüz bölgemizde gün içinde biriken Devamı..