Ütü bakımı

29 Mart 2016 admin 0

Ütüler zamanla içindeki su ve ütülediğiniz çamaşırların kumaşlarında bulunan iplerin yanması sonucu kirlenebilirler. Ütüleme işlemi esnasında su ve buharla birlikte çamaşıra zarar verirler. Bu lekeler Devamı..

Güzelliğin Sırrı Bal

27 Mart 2016 admin 0

Muhteşem bir besin deposu olan balı sağlıklı bir yiyecek olduğu için sofralarımızdan eksik etmiyoruz. Peki balın güzellik ve sağlık konularında yaptığı etkilere ne kadar aşinayız? Devamı..

Tost makineleri nasıl temizlenir

24 Mart 2016 admin 0

Sabahları enfes tostlar hazırlayarak, kahvaltı sofralarımızı şenlendirdiğimiz tost makinelerimiz, özellikle sabah saatlerinde vakit kısıtlı olduğu için kullanım sonrasında temizliğine vakit ayrılamaz. Bir dahaki kullanımda ise Devamı..

Pişikler Hakkında Bilmedikleriniz

22 Mart 2016 admin 0

Pişiğin nedenlerine baktığımız zaman başta idrar ve dışkının ciltte tahrişi daha sonrasında ise mantarlar sebebiyle oluşan kızarıklık ve kabarcıklar başta gelir. Derdini anlatamayan çocuklarımızda görülen Devamı..

Pürüzsüz Bacaklar İçin Rehber

20 Mart 2016 admin 0

Özellikle cilt problemleri, selülit problemleri, kıl dönmeleri veya derin kıl kökü sorunları sizi her zaman arzu ettiğiniz kusursuz bacaklara kavuşmanız için bir engel gibi gözükebilir Devamı..