Trençkot Modelleri

Özellikle yağmurlu havaların kurtarıcı olan trençkot modelleri zaman kavramı olmayan modellerdir. İlkbahar ve sonbaharda bütün bayanların göz bebeği haline gelen bu modeller, gece gündüz kombinlenebiliyor.

İlkbahar aylarında incelediğimiz zaman, renkli modelleriyle karşımıza çıkan trençkotlar, sonbahar aylarında ise daha ziyade toprak rengi tonlarıyla kıyafetleri tamamlıyor.

Baktığımız zaman kahverengi bir trençkot modelini hemen her kıyafetinizle kombinleyebilir ve herkesin dikkatini üzerinizde toplayabilirsiniz. Bu açıdan, sizinde dolabınızda kahverengi renginde bir trençkotunuzun olmasını öneriyoruz.

Siz farklı renklerin insanıyım diyorsanız, sizler içinde oldukça değişik renkler modeller mevcut bulunuyor. Bu renklerden bir tane alarak, dolabınızdaki elbiselerinizle uyumu yakalayabilirsiniz. Burda dikkat etmeniz gereken husus, renkli bir trençkot kullanıyorsanız kıyafetinizi mümkün olduğunca sade tonlarda seçmek olacaktır. Bunun dışı durumda, elbiselerinizde trençkotunuz gibi renkli olursa, bu durum göz yoracak ve sizi haliyle şık görünümden uzak tutacaktır.

Trençkotlar, spor kıyafetlerle de klasik tarz kıyafetlerle de kombinlenebilen modellerdir. Bu açıdan çok yönlüdürler ve her bayanın dolabında olmazsa olmazlardandır.

Hem yağmurdan, hem de rüzgardan koruyan trençkotlar spordan çıktığınızda, bir gündüz daveti sırasında klasik bir elbisenin üzerinde, günlük alışverişinize çıktığınızda, köpeğinizi gezdirirken, işinize giderken ve daha sayabileceğimiz bir çok aktivitede üzerinizde bulunabilecek bir parçadır.

Trençkotların renklerine baktığımızda, fuşya, kırmızı, krem, lacivert, beyaz, mavi tonları, koyu yeşil gibi renkler karşımıza çıkabilmektedir. Fakat bu renklerden bir trençkot istiyorsanız, kıyafet tercihinizin sade olması gerektiğini unutmamalısınız. Önceden de belirttiğimiz gibi kahverengi ise, banko renktir ve her kıyafetle kombinlenebilir.

Trençkotunuza uydurabileceğiniz ayakkabı seçimlerini incelediğimizde ise, karşımıza yine oldukça fazla seçenekler çıkmaktadır. Kıyafetinize göre uzun çizmeler, şık botlar, topuklu ayakkabılar, baharlık bez ayakkabılar sayabileceğimiz örnekler arasında yer alıyor.

 

 

 

 

 

Beğendiysen Paylaş:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*