Avokadodan Sağlık Müjdesi

6 Ocak 2019 admin 0

Evren insanların ve diğer canlıların yaşam alanıdır. Sağlık ise hayatta kalabilmek için gereği kaçınılmaz bir unsurdur. İnsanoğlu yaradılıştan bu güne kadar çeşitli tıp mucizeleri ile Devamı..

Doğal Antibiyotik Yapımı

26 Kasım 2018 admin 0

Hemen her öksürük ve boğaz ağrısında antibiyotik kullanmaya başlarız. Yapılan araştırmalar neticesinden sürekli antibiyotik kullanmak antibiyotik direncine neden olmaktadır. Bu yüzden ilk önce doğal olan Devamı..

Sabahları Erken Kalkmak İçin 4 Neden

23 Ağustos 2018 admin 0

Kendini keşfedecek zamanın olacak. • Birçok mutsuz insanın kendini kötü hissetmesinin nedeni hayattan beklediklerini alamamasıdır. Hayattan beklentilerin alınamamasının en büyük nedenlerinden birisi istenilen şey için yeterince Devamı..

Yağlı Ciltlere Bakım

21 Şubat 2015 admin 0

  Yağlı ciltlerin sivilce, siyah nokta ve aknelere davetiye çıkardığını biliyor musunuz? Yağlı ciltler sürekli kaygan görünüme sahip, parıldayan ciltlerdir. Yağlı cilt tipine sahip olan Devamı..

Yoğurt Diyabetin En Büyük Düşmanı!

28 Ocak 2015 admin 0

  Yapılan araştırmalarda diyabet rahatsızlığı riskini taşıyan bireylerin yoğurt ve süt kullanımı sonrasında bu rahatsızlık riskinin %18 oranında azaldığı görülmektedir. Bunu doğrudan açıklayan uzmanlar, diyabet Devamı..