Gül Yağının Faydaları

24 Kasım 2018 admin 0

İçindekiler : Tanen, gallik asit, anthocyanin ve guercitrin içerir. Faydaları : Antiseptiktir. Koku verici olarak kullanılır. Cilde canlılık verir. Cildi gerginleştirir. Cilt temizliğinde kullanılır. Doğum Devamı..

Saç Beyazlamasına Bitkisel Çözüm

23 Kasım 2018 admin 0

Saçlarınızda beyazlıklar mı çıkmaya başladı. Bu beyazlıkları kapatmak için saçlarınızı mı boyatıyorsunuz. Saçlarınızı sürekli olarak boyatmakta saç beyazlamasının en temel nedenlerinden biri. Size önereceğimiz doğal Devamı..

Siyah Noktaları Artık Dert Etmeyin

13 Kasım 2018 admin 0

Siyah noktalar her kadının ortak derdi. Evinizde rahatlıkla hazırlayabileceğiniz bu karışım ile artık dert etmenize gerek yok. Bir kase yoğurda, bir limonun suyunu karıştırın. Gözlerinize Devamı..

Kaş Küsmesine Çözüm

5 Kasım 2018 admin 0

Kaşım küsmesine veya kaş dökülmesi bayanlarda estetik açısından sorun yaratabilir.  Kısaca kaş küsmesi kaşların yer yer kelleşir seyrekleşir, sağlıksız ve bakımsız bir görünüme neden olur.  Bayanlar Devamı..

Nasırlardan kurtulmanın yolları

18 Kasım 2015 admin 0

Nasırların boyutu küçük olsa bile, insanlara verdiği acı fazladır. Kan dolaşımının yetersiz olması, yanlış ayakkabı tercihi gibi nedenlerle ayakta nasır çıkabilir. Nasırlar daha ziyade, ayak Devamı..

Bazı Çöpler Çok Faydalı

3 Mayıs 2015 admin 0

Günlük hayatımızda çöp diyerek attığımız bir çok şeyin aslında nelerde işimize yaracağını biliyor musunuz? Bazı çöpler çok faydalı. Düşünmeden çöpe attığımız şeylerden bir kısmını farklı Devamı..

2015’te Kısa Saç Modelleri

26 Nisan 2015 admin 0

Saçlar bayanların oldukça sık değiştirdikleri, moralleri doğrultusunda bile şekillendirebildikleri bölgeleridir. Rengiyle, uzunluğuyla, modeliyle sürekli oynadıkları saçları cansızlaşan hanımlar, dinlendirmek istedikleri saçlarında çareyi kestirmekte bulurlar. Bazı Devamı..

Kuru Ciltlere Doğru Bakım

4 Şubat 2015 admin 1

  Kuru ciltler bakımı en hassas ve iltimas isteyen özelliklere sahiptir. Kuru ve soğuk havalarda cildinizin iki kat yıprandığı tartışmasız bir gerçektir. Öncelik olarak cildinizin Devamı..

Gül Suyu İle Cilt Bakımı

31 Ocak 2015 admin 0

  Cildimiz gün içinde pek çok olumsuz faktörle karşı karşıya kalmaktadır. Bu nedenle yıpranmaya davetiye çıkarır ve direk olarak baskı altında kalır. Günün tüm yoğunluğunu Devamı..

Cilt Yaşı Nasıl Belirlenir

30 Ocak 2015 admin 0

  Cilt yaşı öncelikle genetik mirasın meydana getirdiği olgulardan biridir. Fakat desteklenmeyen ve yeterli derecede kaynağa sahip olamayan cilt, genetik şifresinden uzak izlenimler göstermeye başlayacaktır. Devamı..