Erkek Kısırlığına Karşı Bitkisel Çözüm

Erkek kısırlığına karşı Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU kırkkilit kürü, hayıt tohumu ve polenli bal karışımlarını önermektedir.
Önemli: Bu yazımızda vermiş olduğumuz bilgiler ilaç yerine değil sadece yardımcı olarak kullanılabilecek bilgilerdir. Aşağıda vereceğimiz karışımlar içerisinde herhangi birine alerjiniz bulunuyorsa uygulamayınız. Öncelikli tedavi klinik muayenesidir.
Erkek infertilitesine karşı sabah uygulanacak karışım:
Sabah kahvaltısından 1 saat sonra 1 çay kaşığı poleni 1 yemek kaşığı yayla balı ile karıştırıp 1 kaç yudum suyla yutunuz.
Tüm kürler eş zamanlı olarak uygulanacaktır; Sabahları polenli bal karışımı, öğle ve akşam yemeğinden yarım saat önce aç karnına hayıt tohumu kürü, akşam yemeklerinden 2 saat sonra da kırkkilit kürü uygulanacaktır. Toplam uygulama süresi 1 aydır.
 
Erkek infertilitesine karşı kırkkilit kürü için gerekli malzemeler:
1 su bardağı klorsuz su
1 tatlı kaşığı kırkkilit otu
 
Hazırlanışı ve kullanımı:
Kaynamakta olan 1 su bardağı klorsuz suyun içerisine 1 tatlı kaşığı kırkkilit otunu atın. Kısık ateşte ağzı kapalı olarak 3 dakika kaynatın.
Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocaktan alıp sıcakken süzün ve ılımaya bırakın.
Hazırlamış olduğunuz kırkkilit çayını 1 ay boyunca hergün akşam yemeklerinden en az 2 saat sonra ılık olarak 1 su bardağı içiniz.
Erkek infertilitesine karşı hayıt tohumu kürü için gerekli malzemeler:
1 su bardağı klorsuz su
1 çay kaşığı hayıt tohumu
Hazırlanışı ve kullanımı:
Kaynamakta olan 1 su bardağı klorsuz suyun içerisine 1 çay kaşığı hayıt tohumu atıp kısık ateşte ağzı kapalı olarak 5 dakika kaynatın.
5 dakika sonra ocaktan alıp sıcakken süzün ve ılımaya bırakın.
Hazırlamış olduğunuz hayıt tohumu kürünü 1 ay boyunca günde 2 kez öğle ve akşam yemeklerinden yarım saat önce aç karnına ılık olarak 1 çay bardağı içiniz.
Not: Tüm kürleri her defasında taze olarak hazırlayıp içiniz.
Beğendiysen Paylaş:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*