Salon Dekorasyonunda Country Stil

29 Eylül 2015 admin 0

Ev dekorasyonu birbirinden farklı stillerle kişilerin zevkine göre şekillenmektedir. Dekorasyon stillerini incelediğimizde karşımıza şu stiller çıkmaktadır. 1-Klasik dekorasyon 2-Country dekorasyon 3-Modern dekorasyon Bu stillerden bir Devamı..

Kişilik Bozuklukları

28 Eylül 2015 admin 0

Toplumda sağlıklı kişilerin olması demek, toplumunda sağlıklı olduğu anlamına gelmektedir. Fiziki olarak sağlıklı olmamız kadar, psikolojik açıdan da sağlıklı birer birey olmamız bu açıdan çok Devamı..

Pürüzlü yüzeyler nasıl temizlenir

25 Eylül 2015 admin 0

Kabartmalı duvar kağıtları, buzlu camlar, banyo fayansları pürüzlü yüzeylere örnek olarak gösterilebilir. Bu tür yüzeylerde iyi bir sonuç elde etmek için başvurulması gereken temizlik yöntemleri Devamı..

Mutfak evyeleri nasıl temizlenir

19 Eylül 2015 admin 0

Mutfaklarda sıklıkla kullanılan evyelerin temizliği çok önemlidir. Bunun en önemli sebebi ise, genellikle çiğ tükettiğimiz meyve ve sebzelerimizin bu mutfak evyelerinde yıkanmasıdır. Mutfak evyelerini kullanırken; Devamı..

Cilt tipinize göre beslenin

11 Eylül 2015 admin 0

Cildin sağlıklı olması için bir çok etkenin birleşmesi gerekmektedir. Bunlardan en önemlilerinden bir tanesi de sağlıklı beslenmektir. Bir çok cilt uzmanı, cilt sağlığının içten geldiğini Devamı..

Çocuklarda Otizm

10 Eylül 2015 admin 0

Bugün sizlerle çocuklarda otizm konusuna değinmek istiyoruz. Otizm konusu, son yıllarda oldukça tartışılan ve gündeme taşınan konular arasında yer alıyor. Otizmi açıklamamız gerekirse, 0-3 yaş Devamı..

Evliliğin Zor Yanları

9 Eylül 2015 admin 0

Evlilik özelliklede birbirini seven ve ömrünü yan yana, birlikte geçirmek isteyen kişiler için bulunmaz bir fırsattır. Fakat hayatın her alanında olduğu gibi, evlilikte de bazı Devamı..